Ιδιαίτερου σχήματος κανδράκι βασισμένο σχεδιαστικά στο μοντέρνο στυλ της δεκαετίας του 1950's - 1960's, κατασκευασμένο από μασίφ ξύλο καρυδιάς με λεπτή μπρούτζινη στεφάνη γύρω από το τζάμι.
Σε άριστη κατάσταση, ξανά λουστραρισμένο! Έχει πολύ ωραίο και χαρούμενο θέμα, το οποίο μπορείτε να αντικαταστήσετε με δικό σας αν θέλετε. Τα ρούχα είναι περασμένα με κλωστή.
Ύψος 21εκ κοστίζει 20€
Σε άριστη κατάσταση, ξανά λουστραρισμένο! Έχει πολύ ωραίο και χαρούμενο θέμα, το οποίο μπορείτε να αντικαταστήσετε με δικό σας αν θέλετε. Τα ρούχα είναι περασμένα με κλωστή.
Ύψος 21εκ κοστίζει 20€